Sitemizde şuan toplam 1288 film bulunmaktadır.

Evim Sensin tek part izle

0
( Yüksek Kalite )

Leyla eski evliliğindeki sorunlar yüzünden ayrılıp babasının evine geri dönmüştür. Kırık kalbiyle çocukluğundan beri sorun yaşadığı babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmek için uğraşır.
İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Hiç hesapta olmayan bir şekilde karşılaşan bu iki sorunlu insan, onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içerisinde bulurlar. Leyla’nın merhemi İskender olur, İskender’inde gözü Leyla’dan başkasını görmez olur fakat bu güzel aşkın sorunsuz bir şekilde devam etmesine Aileleri izin vermeyecektir.

3.364 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Evim Sensin tek part izle

Leyla eski evliliğindeki sorunlar yüzünden ayrılıp babasının evine geri dönmüştür. Kırık kalbiyle çocukluğundan beri sorun yaşadığı babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmek için uğraşır. İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Hiç hesapta olmayan bir şekilde karşılaşan bu […]

Tür: Aile, Dram, Romantik – Duygusal

IMDB Puanı: 4.11

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Hızlı ve Öfkeli 7 Hacker izle Jupiter Yükseliyor izle